+48 720 220 320

Stanowisko: stomatologia zachowawcza

lek. dent. Jacek Sikora

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas codziennej praktyki zajmuje się endodoncją, dbając o pełną świadomość Pacjenta na temat całego procesu leczenia, utrzymując jednocześnie atmosferę pełnej swobody w gabinecie.

lek. dent. Kinga Winsz

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Skupia się na leczeniu periodontologicznym, zachowawczym, chirurgicznym, zajmuje się też stomatologią dziecięcą, protetyką oraz medycyną estetyczną. W celu pogłębienia swojej wiedzy bierze udział w różnego rodzaju kursach, m.in. Curriculum Periodontologicznym lub zaawansowanym szkoleniu dotyczącym pokrywaniu mnogich recesji.
Aleksandra Kasprzak

lek. dent. Aleksandra Kasprzak

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego (PTS). Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz stomatologii estetycznej. Swój rozwój skupia wokół poprawy estetyki uśmiechu, bo uważa, że największą przyjemnością dla dentysty jest widok Pacjenta, który w końcu nie wstydzi się szeroko uśmiechać.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...