+48 720 220 320

Stanowisko: asystentka stomatologiczna

Karolina Rosner

Jest absolwentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku ratownictwo medyczne. W latach 2015-2017 studiowała na Akademii Zawodowej w Oświęcimiu, gdzie uzyskała dyplomy zawodowe asystentki stomatologicznej i higienistki stomatologicznej. Podczas wykonywania zabiegów higienizacyjnych stara się nawiązać dobry kontakt z Pacjentem, tak aby każda wizyta przebiega komfortowo i w bezstresowej atmosferze. Istotna jest dla niej dobra komunikacja, której celem jest przekazanie Pacjentowi informacji o tym, jak w prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
Angelika Żabowka

Angelika Żabówka

Jest absolwentką Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza, gdzie ukończyła kierunek kosmetologia. Następnie kontynuowała edukację w policealnej szkole medycznej, zdobywając dyplom Higienistki Stomatologicznej w 2017 r. W naszej klinice jest zatrudniona na stanowisku asystentki stomatologicznej. W pracy najważniejszy jest dla niej wysoki komfort Pacjenta, dlatego szczególną wagę przywiązuje do jasnej i rzetelnej komunikacji z każdą osobą na temat leczenia i prawidłowej higieny jasny ustnej.
Adrianna Lipowiecka

Adrianna Lipowiecka

Zatrudniona w Dentify na stanowisku asystentki stomatologicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczęła od zdobycia dyplomu Technika dentystycznego w 2016 r. Następnie kontynuowała edukację w branży stomatologicznej zdobywając kolejno tytuł Asystentki stomatologicznej 2018 oraz w 2021 r. Higienistki stomatologicznej.
Jagod Ulfig

Jagoda Ulfig

W Dentify jest zatrudniona od sierpnia 2020 r. na stanowisku asystentki stomatologicznej. Ukończyła Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe w Bielsku – Białej na kierunku ratownika medycznego. W latach 2008-2011 studiowała w Beskidzkiej Wyższej Szkole Umiejętności w Żywcu, gdzie uzyskała licencjat z fizjoterapii. Następnie kontynuowała naukę w policealnej szkole Sokrates na kierunku asystentka stomatologiczna. Po zakończeniu edukacji odbyła staże: w NSZOZ „MED-1” na stanowisku rejestratorki medycznej i asystentki stomatologicznej oraz w Dental City Bielsko – Biała jako asystentka stomatologiczno – ortodontyczna.
Marta Kaczmarczyk

Marta Kaczmarczyk

Ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie na kierunku biotechnologia, a także Akademię Trenera Grupowego na WSB w Dąbrowie Górniczej. Jest również absolwentką Policealnej Szkoły Talmed, gdzie zyskała dyplom higienistki stomatologicznej.