O nas

Nasza kadra to zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów, wyróżniających się zaangażowaniem oraz nienaganną etyką zawodową. W trosce o najwyższe standardy, nieustannie podnosimy swoje kompetencje zawodowe. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku, z dbałością o profesjonalizm i perfekcję w sztuce lekarskiej.

Naszą ambicją jest osiągnięcie statusu lidera branży stomatologicznej, dlatego stawiamy na innowacje i konsekwentnie realizujemy politykę nowoczesnego zarządzania naszą kliniką. Dzięki wysiłkom całego zespołu stworzyliśmy wizerunek firmy godnej zaufania, której najlepszą rekomendacją jest systematycznie powiększające się grono stałych, zadowolonych klientów. Na rynku rodzimym Dentify stomatolog Bielsko-Biała to synonim profesjonalnej opieki stomatologicznej, najlepszych fachowców i satysfakcji pacjentów.

Dynamiczny rozwój stomatologii zapewnia pacjentom możliwość korzystania z najlepszych technik leczenia i pielęgnacji zębów. Stworzeniu kliniki Dentify przyświecała idea optymalizacji dostępnych rozwiązań stomatologicznych, dzięki czemu mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dziś świadczymy dla nich usługi kompleksowo, w oparciu o wszystkie dziedziny stomatologii, co pozwala nam leczyć nawet najtrudniejsze przypadki.

Sprawdzony i dobry dentysta Bielsko-Biała

Miarą sukcesu naszego zespołu jest szerokie grono zadowolonych klientów. To ich komfort i nowa, lepsza jakość życia definiują nasz profesjonalizm. Opiekę stomatologiczną sprawujemy w oderwaniu od pogoni za standardowym, taśmowym leczeniem pacjentów. Przy doskonałej współpracy specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, oferujemy rozwiązania zorientowane na konkretny, nierzadko skomplikowany problem.

Pracujemy w spokoju, z dbałością o precyzję i możliwie najlepszy efekt wizualny. Zaufały nam setki pacjentów, a efekty naszej pracy można podziwiać na terenie całego miasta Bielska-Białej.
Udzielamy wyczerpujących informacji o przebiegu, kosztach i czasie trwania zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz pozostałych rodzajów leczenia jamy ustnej.

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, tym samym oszczędzając im wizyt u innych stomatologów. Dbamy o pacjentów od początku trwania procesu leczniczego aż po jego finalizację. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości zarówno na etapie konsultacji stomatologicznej, jak i po zakończeniu leczenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, mailową oraz osobiście, w godzinach pracy kliniki.